Smartweb s.r.o.

Jedálenské stoličky a kreslá

Stoličky do kuchyne drevené aj kovové, s bledým aj tmavým čalúnením. Široký výber ľahko kombinovateľný s jedálenskými stolmi pre moderné, aj klasické kuchyne.

Stolička Alevil TX040

Elegantná čalúnená stolička.

Stolička Bawaria DKRS II

Elegantná, krásna a pohodlná stolička do kuchyne s mäkkým čalúneným sedadlom a operadlom. Guľa v hornej časti nôh je charakteristická pre všetky prvky z kolekcie Bawaria.

Stolička Bawaria DKRS II P

Elegantná, krásna a pohodlná stolička s mäkkým čalúneným sedadlom a operadlom a bočnými drevenými opierkami. Guľa v hornej časti nôh je charakteristická pre všetky prvky z kolekcie Bawaria.

Kreslo Bawaria DFOT

Elegantné a pohodlné kreslo na kolieskach, vhodné do pracovne , s bočnými opierkami, exkluzívnou úpravou, dekorované mosadznými nitmi.

Stolička HKRS

Moderná stolička do kuchyne s čalúneným sedadlom, v kontrastnej farbe s farbou dreva a originálnymi operadlami..

Stolička KENT EKRS

Stolička do kuchyne, v ktorej sa stretli vzory najvyššej kvality, bezchybné vyhotovenie s jemnosťou detailov a komfortom.

Stolička KOEN /PKRS/

Elegantná čalúnená stolička.

Stolička LARGO PKRS

Štíhla silueta v kontraste svetlého čalúnenia a sýtej tóniny tmavého dreva dodáva každej stoličke z tohto systému mladistvý vkus a vznešenú eleganciu.

Stolička NATALIA DKRS II

Elegantná stolička s precíznym vypracovaním detailov, s čalúneným sedadlom a chrbátom.

Stolička ORLAND

Elegantná a pohodlná stolička do kuchyne s čalúneným sedadlom a operadlom.

Stolička CINKLA NEW

Moderná jedálenská stolička CINKLA s tvarovaným plastovým sedákom, ktorá spestrí Vašu jedáleň.

Tip pre vás : Pri výbere správnej stoličky do kuchyne dbjate na viacero faktorov, ktoré ovplyvňujú vaše zdravie a kvalitné držanie tela. Veľmi dôležitá je výška stoličky, pretože správna poloha vašich nôch  je v pravom uhle. Dôležitá je taktiež hĺbka sedacej časti stoličky, či kresla alebo výška operadla. Na kuchynských stoličkach netrávime veľa času, takže už len kvôli tomu si sedenie dokonale vychutnajme.