Smartweb s.r.o.

Detské izby

Dievčenské aj chlapčenské detské izby deťom vytvoria ich vlastný, osobitý svet. Nábytok pre deti je plný farieb a hravosti, nechýba praktický úložný priestor, ani potrebný písací stôl.

NUMLOCK

NUMLOCK

Jednoduchá , ľahká a nadčasová kolekcia nábytku do detskej izby, ktorá spríjemní chvíle Vášmu dieťaťu pri hre, zábave i učení.

BONTI

BONTI

Detská izba BONTI je moderná detská izba určená tak pre malé deti, ako aj pre študentov. Je možné vybrať si rôzne farby ozdobných líšt. Nohy a úchytky sú navrhnuté ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. Hrany ABS majú dlhú životnosť, odolnosť voči oderu, estetický vzhľad. Sú odolné voči vlhkosti, nedeformujú sa, ani sa neodlepujú. Dosky z lamina najvyššej kvality sú odolné voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokým teplotám. 1-dverové skrinky sú univerzálne, majú možnosť montáže na pravú alebo ľavú stranu.  Je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach. Farba korpusu ponúka farebné prevedenie jaseň EKO. Farebné prevedenie úchytiek i ozdobnej lišty je možné vybrať až z piatich farebných variant. Farby úchytiek sú vždy vo farbe ozdobnej lišty. Nie je možné ich vymeniť za iný farebný odtieň. 

Detská izba REA

Detská a študentská izba, ktorá urobí radosť každému dieťatku. Dokúpením farebnéhočela k štandardným prvkomREA vytvoríte pre Vašu ratolesť izbičku snov. A keď z farby vyrastie iba zameníte farebné čielko za pôvodnú farbu. Alebo....dokúpite čielko inej farby.