Smartweb s.r.o.

Nábytok do obývačky

Dizajnový nábytok do obývacej izby. Štýlový, moderný, klasický, aj rustikálny. Do obývačky si môžte vybrať celé obývacie steny, alebo len niektoré dizajnové kúsky, skrine, komody, skrinky, či stolíky.  

Moderné obývačky

Moderné obývačky

Inšpirujte sa súčasným trendom. Zariaďte si obývačku po akej túžite vy. Obývacie zostavy sú z pútavých materiálov. Skrine, stolíky pod televízor, poličky a komody pre moderné obývačky.

Rustikálne obývačky

Rustikálne obývačky

Zariadenie obývačky v starožitnom štýle. Aj tieto obývacie sety si môžte poskladať podľa vlastných predstáv. Rustikálny nábytok má typický, nemenný charakter, ktorý už roky krášli mnohé interiéry.

Štýlové obývačky

Štýlové obývačky

Nábytok do obývačky, ktorý spája eleganciu so závanom exotiky. Obývacie steny Vás očaria svojou výnimočnosťou a nadčasovosťou. Každá zostava vystihuje iný charakter človeka. Nájdite si tú vašu.

Obývacie zostavy

Obývacie zostavy

Obývacie steny určené pre klasikov, ktorí majú radi nábytok pokope. Jednoduché, funkčné, praktické a krásne. Obývacie zostavy sú ideálne pre izby, kde sa nábytok hodí umiestniť k jednej stene. 

Tip pre Vás: Dbajte na správny výber nábytku.. Každý z vás má iný pohľad na to ako má vyzerať obývačka, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a obklopený príjemnou atmosférou. V našom sortimente sa nachádzajú obývacie sety, ktoré ulahodia každému typu človeka. Klasické, alebo moderné obývačky? Základom je vytvoriť si svoju vlastnú harmóniu domova.