Smartweb s.r.o.

Stoly a ostatný nábytok

Okrem spomínaných zariadení máme pre Vás pripravené aj ďalšie produkty. Nábytok do predsiene, jedálenské stoly a stoličky do kuchyne, konferenčné stolíky a drevené postele s kompletným vybavením.

Predsiene

Predsiene

Pri vstupe do domu a bytu vynikne praktický a štýlový nábytok do predsiene. Vybrať si môžte kompletné zostavy, alebo samostatné skrinky do prediene, vešiaky, či komody.

Jedálenské stoly

Jedálenské stoly

Stôl do kuchyne je výraznou dominantou. Rôzne tvary, štýly a farby môžte jednoducho skombinovať s ostatným nábytkom v kuchyni či jedálni.

Stoličky a kreslá

Stoličky a kreslá

Stoličky do kuchyne drevené aj kovové, s bledým aj tmavým čalúnením. Široký výber ľahko kombinovateľný s jedálenskými stolmi pre moderné, aj klasické kuchyne.

Konferenčné stolíky

Konferenčné stolíky

Drevené a sklenené stolíky do obývačky. Praktický a funkčný nábytok nechýba v žiadnej obývacej izbe. Dotvorte si váš interiér v štýle, ktorý vám najviac inklinuje. Konferenčné stolíky aj pre toho najnáročnejšieho klienta.

Postele

Postele

Jednolôžkové postele pre deti, jednolôžkové aj manželské postele pre dospelých.  Postel kompletizujú kvalitné matrace a rošty, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Rošty do postele

Rošty do postele

Praktické a funkčné drevené latkové rošty určené pre postele bez úložného priestoru.

Matrace do postele

Matrace do postele

Matrace Black Red White boli navrhnuté s úmyslom zabezpečiť pohodlný a zdravý spánok. Každý z modelov je určený pre postele z našej rady.