štýlové inšpirácie :meri

Obývačky

Dizajnový nábytok do obývacej izby. Štýlový, moderný, klasický, aj rustikálny. Do obývačky si môžte vybrať celé obývacie steny, alebo len niektoré dizajnové kúsky, skrine, komody, skrinky, či stolíky.  

Spálne

Manželské postele, skrine do spálne, komody, nočné stolíky. Klasický aj moderný, jednoduchý aj nevšedný nábytok. Splňte si svoj sen a zariaďte si spálňu, ktorá sa pre vás stane dokonalou oázou pokoja a pohody.

Detské izby

Detské izby pre malé deti, aj študentov. Pri zariaďovaní izby pre deti nezabudinte na pohodlné postele, praktický dizajnový nábytok a nevyhnutné poličky na knihy. Umožnite svojim deťom splniť si svoj sen o vlastnej izbe.

Nábytok pre najmenšie deti

Nábytok, ktorý je určený pre najmenšie detičky. Je vhodný tak do detských izbičiek, ako aj do detských kútikov. 

Pracovne

Vaša pracovňa môže získať seriózny, ale zároveň útulný vzhľad. Nábytok do pracovne je praktický a dizajnový zároveň. Vyberte si štýl, ktorý vás vystihuje.

Jedálne

Spoločné obedy si môžte vychutnať v príjemnom prostredí. Nábytok do jedálne obsahuje stoly, stoličky, priborníky a komody.

Kancelária

Moderné a exkluzívne kancelárske stoličky a kreslá  Vám zaručia pohodlie a komfort nielen v kancelárii, ale i domácej pracovni.

Sedacie súpravy

Naše sedacie súpravy sú vyrábané priamo u nás a sú spojením kvality a účelnosti. Sú pohodlné a majú jedinečný design. Sedacie súpravy, ktoré vyrábame je možné vybrať si v rôznych prevedeniach.

Stoly a ostatný nábytok

Okrem spomínaných zariadení máme pre Vás pripravené aj ďalšie produkty. Nábytok do predsiene, jedálenské stoly a stoličky do kuchyne, konferenčné stolíky a drevené postele s kompletným vybavením.